Movies
Ratings
385
EquilibriumRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5