Movies
Ratings
192
Love at Second SightRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 2.0
The First Girl I LoveRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
After My DeathRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5