Titles you rated
Would You Marry Me?Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0