Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 2.0
Cube ZeroRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.5
ChawRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0