Movies
Ratings
45
The AttorneyRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0