Titles you rated
RedRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
UpRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0