Movies
Ratings
761
Ex MachinaRated ★ 3.5
ShortbusRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 1.5- The SpyRated ★ 0.5
How To Top My WifeRated ★ 0.5- Kid CopRated ★ 0.5
The HoleRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
Rocky IVRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 1.5
The ProposalRated ★ 1.5
We Were SoldiersRated ★ 3.0
StargateRated ★ 2.5
PoseidonRated ★ 2.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.5
HeroRated ★ 2.5
The JackalRated ★ 2.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.0