Titles you rated
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 3.5
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 4.5- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 3.5
- Salyers SpecialRated ★ 3.0
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 2.5- Slayers ExcellentRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0- Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 4.5
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0