Titles you rated
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 ConclaveRated ★ 4.0 ConclaveRated ★ 4.0
 WickedRated ★ 4.0 WickedRated ★ 4.0
- PilotRated ★ 3.0
 ExhumaRated ★ 3.5 ExhumaRated ★ 3.5
 Inside Out 2Rated ★ 4.5 Inside Out 2Rated ★ 4.5
 The Truman ShowRated ★ 4.5 The Truman ShowRated ★ 4.5
 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
 Dune: Part TwoRated ★ 4.5 Dune: Part TwoRated ★ 4.5
 Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5 Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
 OppenheimerRated ★ 4.5 OppenheimerRated ★ 4.5
 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
- DreamRated ★ 2.5
 Eat Pray LoveRated ★ 3.0 Eat Pray LoveRated ★ 3.0
 Miss SloaneRated ★ 4.0 Miss SloaneRated ★ 4.0
 Molly's GameRated ★ 4.0 Molly's GameRated ★ 4.0
 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0