Movies
Ratings
109
Death NoteRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.0