Titles you rated
HopeRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
SkylineRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0