Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Taste of MoneyRated ★ 1.5
Spider-ManRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 2.5
WantedRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0