Movies
Ratings
48
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0