Series
Ratings
141
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 2.0
TemptedRated ★ 1.0
Queen of the RingRated ★ 3.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 5.0- SHOWTIME Burning the BEASTRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 4.0- Yong Jun Hyung's Good LifeRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 5.0