Movies
Ratings
569
CruellaRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 4.0
The Good LiarRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
SpringRated ★ 2.5
Look AwayRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5