Movies
Ratings
30
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0