Titles you rated
The King of JokguRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The LunchboxRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 4.5
TwinstersRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
RoomRated ★ 5.0
Monte CarloRated ★ 3.5
CarnageRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Song OneRated ★ 3.0
Sydney WhiteRated ★ 3.0