Series
Ratings
15
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5