Movies
Ratings
1699
The BatmanRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
The WitnessRated ★ 1.5
No Time to DieRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
RunRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Skeleton KeyRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 1.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Crazy First LoveRated ★ 3.0