Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5- Three KingdomsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
MindhunterRated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 1.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 2.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 3.0
JTBC LectureRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5