Titles you rated
Presumed InnocentRated ★ 4.5
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
High WaterRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
The Crown Season 6Rated ★ 4.5
Dune: ProphecyRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5