Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The Witcher Season 3Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0