Movies
Ratings
45
I Am Number FourRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
HancockRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0