Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
VenomRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Divine FuryRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 2.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
FelonRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0