Movies
Ratings
1055
The PriestsRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Sudden ImpactRated ★ 5.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 0.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0