Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
ConnectRated ★ 1.5
Doctor SlumpRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Traveler Season 1Rated ★ 3.0
A Time Called YouRated ★ 2.5- Code: Secret RoomRated ★ 2.5
Society GameRated ★ 2.5
Treasure HuntRated ★ 2.5
PLAYouRated ★ 3.0
PLAYou Level Up: The World Where Villains Live Season 2Rated ★ 2.5