Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
2012Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0