Movies
Ratings
356
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 2.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0