Movies
Ratings
62
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 2.0
HanbandoRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0