Titles you rated
VeteranRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Grave EncountersRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0