Titles you rated
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5