Movies
Ratings
192
Perfect NumberRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0