Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The StrangersRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 4.0