Series
Ratings
157
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 1.0
Oblivion BatteryRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5