Titles you rated
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0