Series
Ratings
63
Full Dive: This Ultimate Next-Gen Full Dive RPG is Even Shittier than Real Life!Rated ★ 4.5
Knights of SidoniaRated ★ 5.0
Appare-Ranman!Rated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 5.0
Combatants Will Be Dispatched!Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 4.5
Battle Game in 5 SecondsRated ★ 2.5
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 5.0
To Your EternityRated ★ 5.0
Hensuki: Are You Willing to Fall in Love With a Pervert, As Long As She's a Cutie?Rated ★ 5.0
Akudama DriveRated ★ 5.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 5.0
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 4.5
LISTENERSRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 5.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 5.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 5.0