Titles you rated
StardustRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The BanquetRated ★ 4.0
City of AngelsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0