Titles you rated
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
ExitRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ViceRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 2.5