Movies
Ratings
165
ActressesRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 3.0
NellRated ★ 5.0
Up Close & PersonalRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
For HorowitzRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
SorumRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 5.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
The Girl Who Kicked the Hornet's NestRated ★ 3.0
Dangerous LiaisonsRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0