Titles you rated
The MasterRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
HamiltonRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.5
Citizen KaneRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.5