Titles you rated
- DoubtRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- 다큐프라임 - 인간과 패션Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5