Movies
Ratings
72
WickedRated ★ 2.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Last DuelRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.5