Titles you rated
Between Friendship and LoveRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.5