Movies
Ratings
482
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Spiral: From the Book of SawRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0