Movies
Ratings
231
Ocean's EightRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0