Series
Ratings
154
Queen of MysteryRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5- Roller CoasterRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
Witch's CourtRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Kemono JihenRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0