Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0