Movies
Ratings
362
The BatmanRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
BlondeRated ★ 2.0