Series
Ratings
69
Chainsaw ManRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Lupin Part 3Rated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 3.0
The Thick of ItRated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5