Titles you rated
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
LutherRated ★ 3.5
LutherRated ★ 3.5
Planet EarthRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
LutherRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0